Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 15. 02. 2020 v 01:00 SEČ
  PIT MTL  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2020 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
12. 02. 2020 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TBLTampa Bay Lightning1:2pPreviewReviewVideo
09. 02. 2020 01:00Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins2:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2020 01:00Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2020 18:30Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 02. 2020 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
13. 02. 2020 01:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
09. 02. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs2:1pPreviewReviewVideo
07. 02. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins2:3pPreviewReviewVideo
11. 12. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
03. 03. 2019 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
14. 10. 2018 01:00Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:3sPreviewReviewVideo
07. 10. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
01. 04. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2018 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 00:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
19. 01. 2017 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
01. 01. 2017 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins553415674182:15011-63-027-2819-5-415-10-26-41L
MTL Montreal Canadiens592725761180:18010-74-129-3013-15-414-10-36-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2819544296:696-42-016-127-31L
MTL Montreal Canadiens32131543089:975-42-017-155-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins27151023286:815-21-011-167-31W
MTL Montreal Canadiens27141033191:835-32-112-155-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18904Pittsburgh Penguins PIT-MTL Montreal Canadiens3533627

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
abonentbenourbublinhucairns.33diliterhy37francoa
golohojancharlinanajarynjoe33juventus1
kerrykinghanskorikrab88maly.petkomatys1979m.beranek
milan49olda1987ondonpackova.ivetpasta82paul68pete
petterson76popelkaputenkarockysilvia7thajskemenutwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesmilan66petrsson

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
aveomarignac75mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
francoafunesmatys1979paul68petrssonthajskemenu

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourcairns.33diliterhy37hojancharl
juventus1kerrykinghanskorikrab88maly.petkom.beranek
milan49mtlolda1987ondonpackova.ivetpasta82pete
petterson76putenkarockysilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2730423
PITPIT - UTAUTA13106620
CARCAR - CBJCBJ2901919
DETDET - CHICHI2711523
STLSTL - BOSBOS59161313
NSHNSH - WSHWSH11910719
DALDAL - MTLMTL20721612
MINMIN - NYINYI2710719
ANAANA - BUFBUF10136917
LAKLAK - OTTOTT19291017
SJSSJS - VANVAN2314126
VGKVGK - NJDNJD1844716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]