St. Louis Blues - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 16. 01. 2020 v 02:00 SEČ
  STL PHI  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo
14. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
10. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-BUFBuffalo Sabres5:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers3:4pPreviewReviewVideo
14. 01. 2020 01:00Philadelphia FlyersPHI-BOSBoston Bruins6:5sPreviewReviewVideo
12. 01. 2020 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning0:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2020 01:30Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2020 01:00Carolina HurricanesCAR-PHIPhiladelphia Flyers5:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers7:3PreviewReviewVideo
08. 01. 2019 01:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues0:3PreviewReviewVideo
06. 01. 2018 19:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
03. 11. 2017 01:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers0:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2017 01:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues0:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers6:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2015 01:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues4:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2015 02:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
13. 03. 2015 01:00St. Louis BluesSTL-PHIPhiladelphia Flyers1:0sPreviewReviewVideo
06. 03. 2015 01:00Philadelphia FlyersPHI-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues473010767152:1256-70-324-2317-4-313-6-47-34W
PHI Philadelphia Flyers462416654146:1428-65-521-2515-3-49-13-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues2417433780:551-30-212-129-19W
PHI Philadelphia Flyers2215343481:492-41-411-118-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues2313643072:705-40-112-115-53L
PHI Philadelphia Flyers2491322065:936-24-110-142-84L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18738St. Louis Blues STL-PHI Philadelphia Flyers38931327

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentamadore77avalanchebenourbublinhuburneycairns.33
ckkvvlkdesspidilitdindaerhy37forward01francoa
golohojancharlignac75jarynjoe33juventus1
keffykerrykinghanskorilacroixmaly.petkomilan49
milan52mtlolda1987ondonpackova.ivetpaul68pete
petrssonputenkasilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbaryfunesica62inanakrab88m.beranek
milan66rocky

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
hromematys1979petterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourburneydilitdindafuneshromejoe33
maly.petkom.beranekmilan49packova.ivetpaul68putenka

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77avalanchebarybublinhucairns.33erhy37
forward01francoahojancharlica62juventus1keffy
kerrykinghanskorikrab88matys1979milan52mtl
olda1987ondonpetrssonpetterson76rockysilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16175925
CHICHI - LAKLAK119171616
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471716
DALDAL - NJDNJD28451716
WPGWPG - FLAFLA85251022
UTAUTA - MINMIN121591123
VGKVGK - OTTOTT3323526
ANAANA - VANVAN3062925
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]