San Jose Sharks - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 14. 12. 2006 v 18:30 SEČ
  SJS LAK  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
12. 12. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2006 18:00San Jose SharksSJS-PHXPhoenix Coyotes4:0PreviewReviewVideo
09. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 12. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
12. 12. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
09. 12. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche5:4PreviewReviewVideo
07. 12. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2006 02:00Anaheim DucksANA-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 12. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
22. 11. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo
13. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
09. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks3:7PreviewReviewVideo
17. 04. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
06. 04. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks0:5PreviewReviewVideo
13. 03. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
24. 01. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2006 00:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo
07. 01. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks3223904697:661-00-020-1211-3-012-6-08-23W
LAK Los Angeles Kings32112142288:1101-41-217-158-12-43-9-04-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks1411302245:251-00-09-57-32W
LAK Los Angeles Kings2081241654:611-41-212-85-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks1812602452:410-00-011-77-31W
LAK Los Angeles Kings12390634:490-00-05-72-81W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2820422
TORTOR - NYRNYR9173817
OTTOTT - SJSSJS2136518
NJDNJD - ANAANA2640914
PITPIT - FLAFLA6915914
NYINYI - LAKLAK16113197
STLSTL - VGKVGK4223322
DALDAL - WPGWPG2343187
CGYCGY - MINMIN35211312
EDMEDM - CARCAR8166323
SEASEA - UTAUTA51013419
VANVAN - DETDET2073420

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]