Minnesota Wild - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 22. 11. 2018 v 02:00 SEČ
  MIN OTT  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2018 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators6:4PreviewReviewVideo
19. 11. 2018 00:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
18. 11. 2018 00:00Minnesota WildMIN-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2018 02:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks6:2PreviewReviewVideo
14. 11. 2018 02:00Minnesota WildMIN-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 11. 2018 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators6:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers5:7PreviewReviewVideo
18. 11. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:4PreviewReviewVideo
16. 11. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings2:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2018 23:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2018 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
20. 12. 2017 01:00Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild4:6PreviewReviewVideo
31. 03. 2017 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo
13. 11. 2016 23:00Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild1:2pPreviewReviewVideo
01. 04. 2016 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2016 00:30Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild3:2pPreviewReviewVideo
04. 03. 2015 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators3:2sPreviewReviewVideo
07. 11. 2014 01:30Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild3:0PreviewReviewVideo
15. 01. 2014 02:00Minnesota WildMIN-OTTOttawa Senators0:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2013 01:30Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild2112722665:572-20-110-116-2-26-5-06-42L
OTT Ottawa Senators219932175:881-30-03-187-4-22-5-15-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators137421651:461-20-03-106-41L
MIN Minnesota Wild106221433:282-20-15-56-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild116501232:290-00-05-66-41L
OTT Ottawa Senators8251524:420-10-00-82-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16981Minnesota Wild MIN-OTT Ottawa Senators55542529

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
argodcbruinsaveomarbarybenourburneyckkvvlkctibor88
dave81dilitdindafargofihefunesgasst
golohojanhromecharlica62inanaindian3
joe33juventus1kerrykorikrko69kuba7lacroix
lkwfahrermachymajoavsmaly.petkomarimatys1979m.beranek
mik848milan52milan66mirokollarmoogmtlondis
ondonpackova.ivetpasta82paul68petepetrssonpopelka
putenkarichkobsilvia7sirinskkrivanwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoalavacanavarowskipetterson76tatulda

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
ignac75jarynkrab88slosik

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourburneydave81dindafrancoahojanica62
indian3juventus1korikrab88kuba7machymari
matys1979mik848milan52moogpaul68petterson76putenka
silvia7sirintatuldawita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
argodcbruinsbaryctibor88dilitfargofihefunes
gassthromecharljarynkerrykrko69lavaca
majoavsmaly.petkom.beranekmilan66mirokollarmtlondis
ondonpackova.ivetpasta82petepetrssonrichkobskkrivan
slosik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]