Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 07. 11. 2006 v 01:30 SEČ
  TOR PHI  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
03. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs4:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
31. 10. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals3:5PreviewReviewVideo
03. 11. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
31. 10. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo
29. 10. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins2:8PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 04. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 02:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers2:5PreviewReviewVideo
12. 10. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs168831654:563-32-35-113-5-25-3-15-51W
PHI Philadelphia Flyers133101628:531-11-17-62-5-11-5-02-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs8352621:292-21-24-43-51W
PHI Philadelphia Flyers7251418:281-11-13-42-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs85311033:271-11-11-75-31W
PHI Philadelphia Flyers6150210:250-00-04-21-54L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CARCAR-WPGWPG19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-MINMIN21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-UTAUTA22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-EDMEDM00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-OTTOTT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)02:59
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1920019
VANVAN - TORTOR3216316
DALDAL - CBJCBJ2010613
COLCOL - CGYCGY2100118
CARCAR - WPGWPG1711611
WSHWSH - MINMIN674106
PHIPHI - UTAUTA48588

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]