Arizona Coyotes - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 27. 03. 2016 v 04:00 SEČ
  ARI PHI  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2016 04:00Arizona CoyotesARI-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2016 03:00San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes3:0PreviewReviewVideo
20. 03. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2016 04:00Arizona CoyotesARI-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2016 02:00Colorado AvalancheCOL-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo
23. 03. 2016 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHIPhiladelphia Flyers3:2sPreviewReviewVideo
22. 03. 2016 00:30New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
19. 03. 2016 18:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 02. 2016 19:00Philadelphia FlyersPHI-ARIArizona Coyotes4:2PreviewReviewVideo
28. 01. 2015 01:00Philadelphia FlyersPHI-ARIArizona Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
30. 12. 2014 03:00Arizona CoyotesARI-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers7336241385192:19511-132-844-2919-10-717-14-67-31W
ARI Arizona Coyotes743334773195:2206-71-140-3420-14-413-20-36-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers36191074593:894-71-423-137-31L
ARI Arizona Coyotes382014444115:1073-40-018-207-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers37171464099:1067-61-421-166-41W
ARI Arizona Coyotes36132032980:1133-31-122-142-81L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13788Arizona Coyotes ARI-PHI Philadelphia Flyers513282317

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (+1.5)
krtekhawkslspamoogsilvia7vecer6k1vb

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentaveomarhojanhoooryica62inanamari
milan49myke91pencepchewpetrssonrocky84spalini

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
barsa14belo26berry65blackhawksblazincolorado82dinda
funesgasstgoloignac75jarynjurcakubalin
makermatys1979medvedmilda18miramontyondispaul68
peirapetepetterson76putenkarockystanotygros77

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14berry65blackhawksblazindindafunes
gasstica62jurcamakermarimilan49milda18
miramontymyke91pencepchewputenkarocky84spalinivecer6k1vb
vlcikxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26colorado82hoooryjarynkrtekhawkslspamatys1979
moogondispaul68peirapetrssonpetterson76rocky
silvia7stanotygros77

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]