Minnesota Wild - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 06. 11. 2015 v 02:00 SEČ
  MIN NSH  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2015 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
01. 11. 2015 01:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild3:2pPreviewReviewVideo
31. 10. 2015 01:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks5:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2015 01:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 23:00Winnipeg JetsWPG-MINMinnesota Wild5:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 11. 2015 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2015 02:00Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2015 21:00Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
29. 10. 2015 03:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-PITPittsburgh Penguins1:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
18. 03. 2015 01:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild2:3pPreviewReviewVideo
27. 02. 2015 02:30Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2015 20:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
21. 12. 2014 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators5:6pPreviewReviewVideo
14. 04. 2014 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators3:7PreviewReviewVideo
07. 02. 2014 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
13. 01. 2014 01:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild0:4PreviewReviewVideo
23. 10. 2013 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators2:0PreviewReviewVideo
09. 10. 2013 02:00Nashville PredatorsNSH-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators117221632:252-22-05-64-0-13-2-16-42L
MIN Minnesota Wild117221635:320-20-06-55-0-02-2-26-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild55001018:110-00-03-25-05W
NSH Nashville Predators5401915:81-11-03-24-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators6321717:171-11-02-43-32L
MIN Minnesota Wild6222617:210-20-03-32-44L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
12850Minnesota Wild MIN-NSH Nashville Predators2826154816

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
aveomarcolorado82czehokej04diliteriksfargofenomeen
funeshinaulthojaninanakrko69lspaluky13
mafomarek123milan52moogmyke91packova.ivetpapez
paul68petterson76psychonautsery99silvia7spaliniznojmak

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentbarsa14berry65blazinheckerthooorychicko
ica62jarynjuliaujvmakermaly.petkomedvedmojmir67
mtlnjumyondispandolfopeirapetepetrsson
putenkarichkobrockyrocky84taurus

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
belo26blackhawksgajdy38gasstignac75krejzy21majo8
marimatys1979mike384milan66pencepchewpixiepopelka
sukynn1

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentaveomarberry65blazinczehokej04dilitfargo
gajdy38gasstheckerthojanchickoica62inana
jarynkrejzy21lspamafomagicman13lmajo8maker
maly.petkomarimatys1979milan52moogmtlnjumy
ondispandolfopapezpaul68peirapencepchewpete
petrssonpixiepsychonautputenkarichkobrocky84sery99
silvia7spalinisukynn1taurusxamaxznojmak

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14belo26blackhawkscolorado82eriksfenomeenfunes
hinaulthoooryjuliaujvkrko69marek123mike384mojmir67
myke91petterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]