Florida Panthers - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 16. 10. 2005 v 01:30 SEČ
  FLA BUF  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:30Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:00Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo
10. 10. 2005 19:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
08. 10. 2005 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning2:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:30Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres3:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo
11. 10. 2005 01:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres5:0PreviewReviewVideo
08. 10. 2005 02:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres5410817:152-01-03-23-0-01-1-04-12W
FLA Florida Panthers5320610:80-00-04-12-1-01-1-03-21L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres3300613:71-00-02-13-03W
FLA Florida Panthers321046:50-00-02-12-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers211024:30-00-02-01-11W
BUF Buffalo Sabres211024:81-01-01-11-11W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)09:59
NJDNJD-COLCOL1:0(1:0, -:-, -:-)08:59
NYINYI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)11:58
WSHWSH-LAKLAK1:0(1:0, -:-, -:-)10:57
CBJCBJ-TORTOR1:1(1:1, -:-, -:-)10:55
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)09:59
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]