Phoenix Coyotes - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 07. 04. 2009 v 18:00 SEČ
  PHX STL  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues1:5PreviewReviewVideo
04. 04. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes6:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-PHXPhoenix Coyotes0:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars6:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2009 18:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues1:5PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 02:00Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues5:4pPreviewReviewVideo
03. 04. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-STLSt. Louis Blues4:5PreviewReviewVideo
02. 04. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2009 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues1:3PreviewReviewVideo
25. 02. 2009 02:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes2:1PreviewReviewVideo
07. 12. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes4:3PreviewReviewVideo
29. 02. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo
25. 02. 2008 02:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2007 01:30St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo
04. 10. 2007 18:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo
03. 04. 2007 18:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
15. 01. 2007 22:00Phoenix CoyotesPHX-STLSt. Louis Blues5:4sPreviewReviewVideo
26. 11. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-PHXPhoenix Coyotes1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues7938411076224:23110-106-634-4522-18-516-23-56-41L
PHX Phoenix Coyotes793445768198:2423-72-344-3522-17-312-28-46-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes392217344108:1083-32-324-156-44W
STL St. Louis Blues402218544119:1064-53-218-227-34W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues391623532105:1256-53-416-235-51L
PHX Phoenix Coyotes40122842490:1340-40-020-202-81L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ211072110
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]