Carolina Hurricanes - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 07. 01. 2009 v 01:00 SEČ
  CAR NJD  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2009 02:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers3:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 23:00New Jersey DevilsNJD-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo
03. 01. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2009 02:30Dallas StarsDAL-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
31. 12. 2008 02:00St. Louis BluesSTL-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 02. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils2:1pPreviewReviewVideo
18. 02. 2008 19:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo
10. 02. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes6:1PreviewReviewVideo
11. 01. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
17. 03. 2007 18:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes2:7PreviewReviewVideo
16. 03. 2007 00:30Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
08. 11. 2006 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo
07. 10. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils0:4PreviewReviewVideo
15. 05. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
13. 05. 2006 21:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils382315346117:989-34-221-1713-8-110-7-27-32W
CAR Carolina Hurricanes402020540105:1166-51-325-1511-10-19-10-47-33W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2113812672:544-13-110-117-32W
CAR Carolina Hurricanes21111012251:592-11-013-85-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils1710722045:445-21-111-67-31L
CAR Carolina Hurricanes1991041854:574-40-312-74-62W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2730423
PITPIT - UTAUTA13106620
CARCAR - CBJCBJ2901919
DETDET - CHICHI2711523
STLSTL - BOSBOS59161313
NSHNSH - WSHWSH11910719
DALDAL - MTLMTL20721612
MINMIN - NYINYI2710719
ANAANA - BUFBUF10136917
LAKLAK - OTTOTT19291017
SJSSJS - VANVAN2314126
VGKVGK - NJDNJD1844716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]