Boston Bruins - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. zápas 1. kola play off 2007/08)


Začátek zápasu: 14. 04. 2008 v 01:00 SEČ
  BOS MTL  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 04. 2008 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens2:1pPreviewReviewVideo
13. 04. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
11. 04. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2008 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres0:3PreviewReviewVideo
05. 04. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 04. 2008 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens2:1pPreviewReviewVideo
13. 04. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
11. 04. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
04. 04. 2008 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 04. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
11. 04. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2008 00:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo
21. 03. 2008 00:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens2:4PreviewReviewVideo
23. 01. 2008 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins8:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2008 01:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
07. 12. 2007 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens2:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2007 01:00Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins7:4PreviewReviewVideo
09. 11. 2007 01:30Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2007 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins6:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens220047:31-00-02-02-0-00-0-02-02W
BOS Boston Bruins202103:70-10-02-00-0-00-2-10-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens220047:31-00-02-02-02W
BOS Boston Bruins000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins202103:70-10-02-00-22L
MTL Montreal Canadiens000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens220047:31-00-02-02-0-00-0-02-02W
BOS Boston Bruins202103:70-10-02-00-0-00-2-10-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens220047:31-00-02-02-02W
BOS Boston Bruins000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins202103:70-10-02-00-22L
MTL Montreal Canadiens000000:00-00-00-00-00

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens82472510104262:22210-105-639-4322-13-625-12-48-23W
BOS Boston Bruins8241291294212:2229-125-651-3121-16-420-13-84-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens412213650129:1073-62-522-198-24W
BOS Boston Bruins412116446100:965-42-327-145-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens412512454133:1157-43-117-247-31W
BOS Boston Bruins412013848112:1264-83-324-173-71W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS1:1(1:1, -:-, -:-)06:58
NJDNJD-COLCOL1:1(1:1, -:-, -:-)09:55
NYINYI-ANAANA3:1(3:1, -:-, -:-)07:00
WSHWSH-LAKLAK2:2(2:2, -:-, -:-)09:58
CBJCBJ-TORTOR2:1(-:-, -:-, -:-)00:00
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS1:1(1:1, -:-, -:-)06:58
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]