Atlanta Thrashers - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 14. 03. 2008 v 00:00 SEČ
  ATL CGY  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2008 00:00Atlanta ThrashersATL-CGYCalgary Flames6:4PreviewReviewVideo
12. 03. 2008 00:00Atlanta ThrashersATL-COLColorado Avalanche2:5PreviewReviewVideo
09. 03. 2008 01:00Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers3:2pPreviewReviewVideo
08. 03. 2008 01:30Atlanta ThrashersATL-MINMinnesota Wild3:2sPreviewReviewVideo
06. 03. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes3:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 03. 2008 00:00Atlanta ThrashersATL-CGYCalgary Flames6:4PreviewReviewVideo
13. 03. 2008 00:00Washington CapitalsWSH-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2008 02:30Calgary FlamesCGY-STLSt. Louis Blues7:3PreviewReviewVideo
08. 03. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators1:2pPreviewReviewVideo
05. 03. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-CBJColumbus Blue Jackets1:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 02. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames7036341072197:1936-103-344-2618-19-918-15-16-41L
ATL Atlanta Thrashers713041860188:23515-89-638-3317-19-313-22-51-92L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames371819936101:921-91-224-136-41W
ATL Atlanta Thrashers361719334104:11110-36-219-175-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames33181513696:1015-12-120-135-51L
ATL Atlanta Thrashers35132252684:1245-53-419-162-87L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2312421
CGYCGY - SEASEA10610421
BOSBOS - CHICHI2201120
DETDET - STLSTL1058714
NSHNSH - TBLTBL1418615
NYINYI - EDMEDM6710516
LAKLAK - BUFBUF1094615
SJSSJS - OTTOTT1922616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]