Atlanta Thrashers - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 30. 03. 2007 v 01:00 SEČ
  ATL TOR  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo
29. 03. 2007 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers3:2sPreviewReviewVideo
24. 03. 2007 18:00Pittsburgh PenguinsPIT-ATLAtlanta Thrashers2:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2007 00:00Atlanta ThrashersATL-SJSSan Jose Sharks1:5PreviewReviewVideo
18. 03. 2007 19:00Atlanta ThrashersATL-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 03. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo
28. 03. 2007 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes6:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2007 00:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
24. 03. 2007 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs5:4PreviewReviewVideo
21. 03. 2007 00:30Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils2:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 12. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo
01. 12. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs5:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:1PreviewReviewVideo
02. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs1:9PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers7739381178231:23512-116-431-4621-17-618-21-55-53L
TOR Toronto Maple Leafs7637391074238:2436-104-732-4418-20-519-19-56-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers382117642125:1126-63-212-267-31L
TOR Toronto Maple Leafs381820536113:1173-51-319-197-36W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs381919538125:1263-53-413-253-74L
ATL Atlanta Thrashers391821536106:1236-53-219-202-84L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]