Vancouver Canucks - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 05. 03. 2020 v 04:30 SEČ
  VAN ARI  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2020 04:30Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes2:4PreviewReviewVideo
02. 03. 2020 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2020 01:00Toronto Maple LeafsTOR-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2020 01:30Ottawa SenatorsOTT-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2020 04:30Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes2:4PreviewReviewVideo
01. 03. 2020 02:00Arizona CoyotesARI-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2020 03:00Arizona CoyotesARI-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2020 02:00Arizona CoyotesARI-TBLTampa Bay Lightning7:3PreviewReviewVideo
21. 02. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-ARIArizona Coyotes1:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2020 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes3:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2019 03:00Arizona CoyotesARI-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
11. 01. 2019 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
26. 10. 2018 04:00Arizona CoyotesARI-VANVancouver Canucks4:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes4:3pPreviewReviewVideo
12. 03. 2018 02:00Arizona CoyotesARI-VANVancouver Canucks1:0PreviewReviewVideo
08. 03. 2018 04:00Vancouver CanucksVAN-ARIArizona Coyotes1:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2018 03:30Arizona CoyotesARI-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
07. 04. 2017 04:00Arizona CoyotesARI-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks653425674214:2048-63-325-4020-7-414-18-24-63L
ARI Arizona Coyotes673227872187:1787-85-438-2917-12-415-15-45-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks31207444116:844-41-214-177-31W
ARI Arizona Coyotes331712438104:841-41-316-176-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes34151543483:946-44-122-121-94L
VAN Vancouver Canucks34141823098:1204-22-111-233-73L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19044Vancouver Canucks VAN-ARI Arizona Coyotes281081620

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
abonentbenourcairns.33ckkvvlkdesspidilitdinda
forward01ica62jarynjuventus1keffykerrykinghans
korikrab88maly.petkomilan49mtlondonpackova.ivet
pasta82paul68petepetterson76popelkasilvia7twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarfrancoafuneshromeinanam.beranekolda1987
petrssonputenkarocky

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (+1.5)
amadore77ctibor88golohojancharlignac75matys1979
milan66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
benourbublinhudilitdindaforward01hojanhrome
m.beranekmilan49olda1987packova.ivetpaul68putenkarocky
silvia7twister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77cairns.33ctibor88francoafunescharl
ica62juventus1kerrykinghanskorikrab88maly.petko
matys1979mtlondonpasta82petrssonpetterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD0:1(0:1, -:-, -:-)06:57
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz