Buffalo Sabres - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 04. 01. 2019 v 01:00 SEČ
  BUF FLA  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 01. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 00:00Buffalo SabresBUF-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
30. 12. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins2:3pPreviewReviewVideo
28. 12. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-ANAAnaheim Ducks3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 01. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers4:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2019 01:30Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers3:4sPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 01:00Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2018 01:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens3:5PreviewReviewVideo
24. 12. 2018 01:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 12. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo
01. 12. 2018 01:00Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres3:2pPreviewReviewVideo
08. 04. 2018 01:00Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres4:3PreviewReviewVideo
03. 03. 2018 01:30Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
02. 02. 2018 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo
11. 11. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers1:4PreviewReviewVideo
09. 04. 2017 01:00Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres3:0PreviewReviewVideo
28. 03. 2017 01:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2016 01:30Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres4:3sPreviewReviewVideo
29. 10. 2016 19:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres402113648115:1158-63-120-2012-5-39-8-34-63L
FLA Florida Panthers381715640124:1346-62-312-268-6-49-9-26-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2012532759:554-31-010-105-52L
FLA Florida Panthers188642061:573-40-16-125-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres209832156:604-32-110-104-62L
FLA Florida Panthers209922063:773-22-26-145-53W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17277Buffalo Sabres BUF-FLA Florida Panthers391352127

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
abonentbenourburneydave81fiheforward01golo
hattrickcharlica62ignac75jarynjoe33juventus1
kerrykorilkwfahrerlukas.tombmachymaly.petkomari
m.beranekmilan49milan52mirkrumoogmtlondis
ondonondr0idpackova.ivetpasta82paul68petepetterson76
putenkarichirichkobsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14ckkvvlkctibor88dilitdindafunes
hojaninanamatys1979mik848petrssonskkrivan

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
dakanfrancoagassthromemilan66

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14burneyckkvvlkdave81forward01funeshojan
hromejarynmarimatys1979m.beranekmilan52ondis
ondonpasta82paul68peteputenkarichiskkrivan

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbenourctibor88dakandilitdindafihe
francoagassthattrickcharlica62juventus1kerry
lukas.tombmachymaly.petkomik848milan49moogmtl
ondr0idpackova.ivetpetrssonpetterson76richkobsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]