Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 24. 02. 2018 v 01:30 SEČ
  CAR PIT  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins1:6PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 23:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils2:3pPreviewReviewVideo
17. 02. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings7:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 02. 2018 01:30Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins1:6PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-TORToronto Maple Leafs5:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 01. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes3:1PreviewReviewVideo
05. 01. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo
30. 12. 2017 01:30Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2017 23:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
21. 01. 2017 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins1:7PreviewReviewVideo
29. 12. 2016 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2016 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
13. 02. 2016 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins1:2sPreviewReviewVideo
17. 01. 2016 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes5:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins613522474195:1809-42-227-3423-7-112-15-38-25W
CAR Carolina Hurricanes6027231064162:1805-103-333-2715-10-612-13-44-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins31237147116:858-12-012-1910-011W
CAR Carolina Hurricanes31151063681:853-62-117-145-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes29121342881:952-41-216-135-51L
PIT Pittsburgh Penguins30121532779:951-30-215-155-52W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16241Carolina Hurricanes CAR-PIT Pittsburgh Penguins7836634

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
bandy77detredwingfrancoagolomtlpasta82petterson76

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dave81korikrab88milan49milan66mojmir67petrsson
richkob

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (+1.5)
abonentbarsa14belo26benourbizonekckkvvlkctibor88
dilitdindafuneshojancharlica62ignac75
jarynjeff73joe33juventus1kerrylukinmaly.petko
marimatys1979m.beranekmik848milan52navarowskiondon
packova.ivetpaul68petepopelkaputenkasilvia7ulmik
vohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentmatys1979m.beranekmtlpetrssonpetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bandy77barsa14belo26benourctibor88dave81detredwing
dilitdindafrancoafuneshojancharlica62
jeff73jindrich73juventus1kerrykorikrab88maly.petko
marimik848milan49milan52mojmir67ondonpackova.ivet
pasta82paul68putenkarichkobsilvia7vohajs

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]