Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 23. 11. 2006 v 01:00 SEČ
  BUF TOR  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs7:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning7:2PreviewReviewVideo
19. 11. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
18. 11. 2006 02:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
16. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs7:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
19. 11. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils1:2PreviewReviewVideo
17. 11. 2006 01:00Boston BruinsBOS-TORToronto Maple Leafs2:1pPreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MTLMontreal Canadiens5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
16. 04. 2006 23:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:0PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres2:3sPreviewReviewVideo
02. 04. 2006 02:00Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres7:0PreviewReviewVideo
17. 03. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs3:1PreviewReviewVideo
04. 03. 2006 02:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs6:2PreviewReviewVideo
27. 01. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres4:8PreviewReviewVideo
30. 12. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-BUFBuffalo Sabres4:3sPreviewReviewVideo
12. 11. 2005 02:00Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2117413494:637-14-16-157-3-110-1-07-31W
TOR Toronto Maple Leafs22121042475:683-42-38-146-6-26-4-27-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres107311449:342-11-11-97-32W
TOR Toronto Maple Leafs126621235:352-21-26-66-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres1110102045:295-03-05-69-11L
TOR Toronto Maple Leafs106421240:331-21-12-86-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]