Dallas Stars - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 25. 01. 2017 v 02:30 SEČ
  DAL MIN  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2017 02:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
22. 01. 2017 02:00Dallas StarsDAL-WSHWashington Capitals3:4pPreviewReviewVideo
20. 01. 2017 01:00New York IslandersNYI-DALDallas Stars3:0PreviewReviewVideo
18. 01. 2017 01:00New York RangersNYR-DALDallas Stars6:7PreviewReviewVideo
16. 01. 2017 19:00Buffalo SabresBUF-DALDallas Stars4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2017 02:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
23. 01. 2017 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators2:4PreviewReviewVideo
22. 01. 2017 03:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2017 02:00Minnesota WildMIN-ARIArizona Coyotes4:3PreviewReviewVideo
18. 01. 2017 02:00Minnesota WildMIN-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2017 02:00Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild4:5PreviewReviewVideo
22. 11. 2016 02:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild3:2pPreviewReviewVideo
30. 10. 2016 03:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars4:0PreviewReviewVideo
24. 04. 2016 21:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars4:5PreviewReviewVideo
23. 04. 2016 03:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild4:5pPreviewReviewVideo
21. 04. 2016 03:30Minnesota WildMIN-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
19. 04. 2016 02:30Minnesota WildMIN-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
17. 04. 2016 02:00Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
15. 04. 2016 03:30Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild4:0PreviewReviewVideo
10. 02. 2016 02:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild463011565152:1064-51-225-2116-6-014-5-57-31L
DAL Dallas Stars481920947129:1512-90-025-2312-7-57-13-43-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild2216603276:451-01-011-117-31L
DAL Dallas Stars2412752969:622-50-013-114-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild2414553376:613-50-214-109-13W
DAL Dallas Stars2471341860:890-40-012-124-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14705Dallas Stars DAL-MIN Minnesota Wild1321181728

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
aveomarberry65exxefargohoooryinanakubajz823
mik848mojmir67paul68petterson76rockywita

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
blackhawksblazindesspigolohojanica62jaryn
jurcakrab88lspamakermatys1979milan49milan52
milan66paja34petrssonputenkasilvia7strelmistrsukynn1

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
belo26conqestadorrcooljaydilitfrancoafunesgajdy38
ignac75kubalinmaly.petkomathieu-29milda18mtlondis
packova.ivetpixiepopelkavlades8

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarblackhawksblazinica62inanakubajz823mik848
milan49milan52milan66mojmir67mtlpaul68petterson76
silvia7sukynn1wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
belo26berry65conqestadorrdilitexxefargofrancoa
funesgajdy38hojanhoooryjarynjurcakrab88
lspamakermaly.petkomathieu-29matys1979milda18ondis
packova.ivetpaja34petrssonpixierockystrelmistrvlades8

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16115226
OTTOTT - NYINYI26331314
TBLTBL - SEASEA28401117
FLAFLA - VANVAN3110325
NJDNJD - NYRNYR85191216
DETDET - PHIPHI1994720
CHICHI - WPGWPG6620522
NSHNSH - SJSSJS9149620
MINMIN - STLSTL20761513
EDMEDM - UTAUTA2543324
VGKVGK - CGYCGY3300225
COLCOL - PITPIT10001
ANAANA - BOSBOS00101
WSHWSH - NJDNJD10001
WPGWPG - CARCAR01010
TBLTBL - VANVAN10001

Narozeniny hráčů

16.10.Kasparaitis, Darius54 let
16.10.Kariya, Paul52 let
16.10.Beagle, Jay41 let
16.10.Bentivoglio, Sean41 let
16.10.DALLind, Kole28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
14.10.MINSpurgeon- horní část těla
14.10.PHIYork- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]