Arizona Coyotes - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 04. 11. 2016 v 03:00 SEČ
  ARI NSH  

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators3:2sPreviewReviewVideo
02. 11. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2016 01:00Philadelphia FlyersPHI-ARIArizona Coyotes4:5PreviewReviewVideo
26. 10. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-ARIArizona Coyotes5:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators3:2sPreviewReviewVideo
02. 11. 2016 02:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators1:5PreviewReviewVideo
30. 10. 2016 04:30San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
27. 10. 2016 04:30Anaheim DucksANA-NSHNashville Predators6:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 04. 2016 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
10. 01. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators4:0PreviewReviewVideo
02. 12. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2015 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators1:2pPreviewReviewVideo
12. 12. 2014 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators1:5PreviewReviewVideo
22. 10. 2014 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators9351724:290-10-04-52-1-01-4-13-61W
ARI Arizona Coyotes9360627:351-00-04-52-1-01-5-03-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators321049:50-00-02-12-11W
ARI Arizona Coyotes321049:81-00-02-12-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators6141315:240-10-02-41-51W
ARI Arizona Coyotes6150218:270-00-02-41-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14137Arizona Coyotes ARI-NSH Nashville Predators1531234115

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
barybastrdindaexxegolohinaultica62
imagineczmafomario1987kozarmojmir67nkono2011petterson76plisa132cz
rocky

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
abonentaveomarberry65blazinhojanhoooryinana
jarynkorikrko69kubalinlspamakermaly.petko
mathieu-29matys1979medvedmilan49milan52milda18moog
myke91nikexxx10nykosondispackova.ivetputenkarichkob
rocky84silvia7wita

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
barsa14belo26blackhawksdesspidilitfargofunes
gajdy38ignac75jurcakunty8marek123marimikiliku
milan66mtlpaul68petrssonpixiepopelkasukynn1
th0ms0nzdenal75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26berry65blackhawksblazinckkvvlk
dindagajdy38hoooryica62imagineczjarynkori
krko69kunty8lspamafomakermarek123mari
mario1987kozarmatys1979mikilikumilan49milan52milan66milda18
mojmir67moogmtlmyke91ondispaul68pixie
putenkarichkobrocky84sukynn1th0ms0nwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bastrdilitfargofuneshinaultjurcamaly.petko
mathieu-29medvednkono2011nykospackova.ivetpetrssonpetterson76
silvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
TBLTBL-VANVAN3:2(0:1, 2:1, 1:0)51:00
FLAFLA-SEASEA1:1(1:1, -:-, -:-)05:57
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2512915
MTLMTL - BUFBUF17101717
DETDET - SJSSJS413111016
PHIPHI - OTTOTT7716167
CBJCBJ - NYRNYR12511915
CHICHI - DALDAL4223618
NSHNSH - STLSTL13971311
LAKLAK - BOSBOS51112518
UTAUTA - EDMEDM1648421
VGKVGK - PITPIT2621124
MINMIN - CBJCBJ10010
CGYCGY - CARCAR00101

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]