Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2015/16)


Začátek zápasu: 25. 03. 2016 v 00:00 SEČ
  CBJ CAR  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 03. 2016 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2016 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHIPhiladelphia Flyers3:2sPreviewReviewVideo
20. 03. 2016 22:00New Jersey DevilsNJD-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
20. 03. 2016 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-NJDNew Jersey Devils6:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2016 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 03. 2016 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2016 00:00Carolina HurricanesCAR-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo
19. 03. 2016 19:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes3:2sPreviewReviewVideo
18. 03. 2016 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2016 00:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2016 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
09. 01. 2016 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
15. 03. 2015 22:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
11. 03. 2015 00:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets3:4sPreviewReviewVideo
08. 11. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets3:2pPreviewReviewVideo
05. 11. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
30. 03. 2014 00:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
19. 03. 2014 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
28. 01. 2014 01:00Carolina HurricanesCAR-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2014 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes7331281476177:1989-141-449-2417-13-614-15-83-75L
CBJ Columbus Blue Jackets733035868191:2257-86-438-3517-15-613-20-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes36171364094:963-61-224-125-51L
CBJ Columbus Blue Jackets381715640111:1176-65-218-206-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes37141583683:1026-80-225-122-84L
CBJ Columbus Blue Jackets35132022880:1081-21-220-154-64L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
13764Columbus Blue Jackets CBJ-CAR Carolina Hurricanes2322133512

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
abonentaveomarblackhawksblazincolorado82dilitdinda
golohooorykeffykrtekhawkslspamaly.petkomilan49
milda18mojmir67myke91packova.ivetpopelkasukynn1tomuio
tygros77vlcik

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14belo26berry65gebishojaninanajaryn
makermarimatys1979moogondispaul68peira
petepetrssonpetterson76putenkarichkobrockyrocky84
silvia7

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
czehokej04funesgajdy38gasstica62ignac75kubalin
luky13marek123milan66miramontyrapid99stano

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbarsa14belo26berry65blackhawksblazinfunes
gebishoooryica62jarynlspamakermarek123
marimatys1979milan49milda18miramontymojmir67ondis
paul68peirapetrssonpetterson76putenkarapid99richkob
rockyrocky84silvia7stanotygros77vlcikxamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
colorado82czehokej04dilitdindagajdy38gasstmaly.petko
milan66moogmyke91packova.ivettomuio

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2420417
TORTOR - NYRNYR8143615
OTTOTT - SJSSJS2033515
NJDNJD - ANAANA2230812
PITPIT - FLAFLA4912912
NYINYI - LAKLAK1393165
STLSTL - VGKVGK3220318
DALDAL - WPGWPG2222146
CGYCGY - MINMIN34181110
EDMEDM - CARCAR8134219
SEASEA - UTAUTA41011416
VANVAN - DETDET1942218

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]