New York Rangers - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 20. 10. 2005 v 01:00 SEČ
  NYR NYI  

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
18. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-FLAFlorida Panthers4:0PreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2005 19:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2005 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
16. 10. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders5:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders3:5PreviewReviewVideo
10. 10. 2005 19:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers74121025:150-20-04-33-0-11-1-14-33W
NYI New York Islanders5230414:190-00-02-31-1-01-2-02-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers4301716:60-10-02-23-13W
NYI New York Islanders211024:50-00-02-01-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers311139:90-10-02-11-22L
NYI New York Islanders3120210:140-00-00-31-21L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-FLAFLA5:3(2:1, 1:2, 2:0)Review
NJDNJD-OTTOTT1:4(0:0, 0:2, 1:2)Review
MINMIN-VGKVGK4:2(3:0, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]