Atlanta Thrashers - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 05. 03. 2006 v 01:00 SEČ
  ATL WSH  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
03. 03. 2006 01:00Boston BruinsBOS-ATLAtlanta Thrashers3:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-ATLAtlanta Thrashers2:4PreviewReviewVideo
12. 02. 2006 01:00Montreal CanadiensMTL-ATLAtlanta Thrashers1:2sPreviewReviewVideo
10. 02. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2006 01:00Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
03. 03. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals7:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals3:5PreviewReviewVideo
12. 02. 2006 01:00Washington CapitalsWSH-PITPittsburgh Penguins3:6PreviewReviewVideo
11. 02. 2006 01:00Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2006 21:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals5:6sPreviewReviewVideo
05. 11. 2005 01:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers3:2sPreviewReviewVideo
09. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-WSHWashington Capitals8:1PreviewReviewVideo
08. 10. 2005 01:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers3:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers602727660200:2084-62-421-3914-11-413-16-24-61L
WSH Washington Capitals582033545162:2277-56-324-3413-14-47-19-13-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers291411432102:1041-41-29-205-51W
WSH Washington Capitals31131443089:1055-45-213-184-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers31131622898:1043-21-212-195-51L
WSH Washington Capitals2771911573:1222-11-111-163-71L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2441521
NJDNJD - COLCOL3422422
NYINYI - ANAANA10136178
WSHWSH - LAKLAK2513619
CBJCBJ - TORTOR10127719
STLSTL - WPGWPG131241114
DALDAL - BOSBOS16851015
EDMEDM - MINMIN10127422
SEASEA - DETDET2711719
VANVAN - CARCAR2225521
VGKVGK - TBLTBL1892718

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]