Carolina Hurricanes - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 05. 02. 2012 v 01:00 SEČ
  CAR LAK  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2012 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2012 01:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes0:3PreviewReviewVideo
01. 02. 2012 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo
24. 01. 2012 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2012 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:1pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2012 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
04. 02. 2012 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings1:0PreviewReviewVideo
02. 02. 2012 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
24. 01. 2012 04:30Los Angeles KingsLAK-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2012 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2010 04:30Los Angeles KingsLAK-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
17. 10. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
14. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings5225171060114:1147-104-641-1115-11-410-6-65-51L
CAR Carolina Hurricanes531925947135:1642-90-422-3113-12-36-13-65-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings30151143467:634-42-423-75-52W
CAR Carolina Hurricanes28131232973:802-30-312-167-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings2210662647:513-62-218-45-51L
CAR Carolina Hurricanes2561361862:840-60-110-152-81W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8670Carolina Hurricanes CAR-LAK Los Angeles Kings3119234017

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
arseblackhawksburningflamedejvid123drew73eddy5555georgito7
harmmhossakirstenlukinlumumatkokubko88matys1979
miguelmihalmilan52mirek65naicokonanpaul68
psychonautskoumispalinistamkystartertenconepijevlastikklf
volny85vonsalatxett1969

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14dejvdejvidggiannihabrdheroesinana
jarbo1lubkemanky13m.beranekmc.easynorickxpuma21
rockysakaltesousvasconiwita

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
bluestarbulldozzerdawedawe007desspidetredwingdilit
dreeksdubo197hojanhonzas114johannjuicekunty8
maly.petkomilanjoginkono2011packova.ivetpencepchewpivoromikdrw
shane76superman

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
arseburningflamedawe007dejvdejviddejvid123dilitdreeks
dubo197eddy5555heroeshonzas114hossajarbo1johann
juicekirstenkunty8maly.petkomanky13matkokubko88matys1979
m.beranekmc.easymilan52naicokpackova.ivetpaul68pencepchew
pivopsychonautrockyromikdrwsakalshane76spalini
startertesousvasconivlastikklfvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14blackhawksbluestardetredwingdrew73habrdhojan
lubkemilanjogimirek65nkono2011novakyonanskoumi
tenconepijevolny85xett1969

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG1:0(1:0, -:-, -:-)08:57
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - SEASEA10810422
BOSBOS - CHICHI2401120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616
MTLMTL - PITPIT00000
VANVAN - TORTOR00000
DALDAL - CBJCBJ00000
COLCOL - CGYCGY00000
CARCAR - WPGWPG00000
WSHWSH - MINMIN00000
PHIPHI - UTAUTA00000

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]