Boston Bruins - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 24. 10. 2010 v 01:00 SEČ
  BOS NYR  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 10. 2010 01:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2010 01:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2010 01:30Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins1:4PreviewReviewVideo
10. 10. 2010 16:00Phoenix CoyotesPHX-BOSBoston Bruins0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 10. 2010 01:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers2:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers1:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2010 01:00New York RangersNYR-COLColorado Avalanche1:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2010 01:00New York RangersNYR-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
11. 10. 2010 19:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers6:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 03. 2010 19:30Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2010 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2010 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins3:2PreviewReviewVideo
01. 11. 2009 19:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:0PreviewReviewVideo
04. 04. 2009 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:0PreviewReviewVideo
08. 03. 2009 19:30New York RangersNYR-BOSBoston Bruins4:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers1:0PreviewReviewVideo
16. 11. 2008 01:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo
09. 03. 2008 20:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:0pPreviewReviewVideo
20. 01. 2008 20:30New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins5410816:80-00-04-11-1-03-0-04-14W
NYR New York Rangers5221516:170-10-02-30-1-12-1-02-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins211026:60-00-01-11-11W
NYR New York Rangers201114:70-10-01-10-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins3300610:20-00-03-03-03W
NYR New York Rangers3210412:100-00-01-22-11W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6676Boston Bruins BOS-NYR New York Rangers2222138

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (-1)
arekbruinsfancepiiczech-slovakduskyfencagrizzly
jandamlukas33martin83masiohlundovepainkiller
phoenix.netrobi281romikdrwsakalsellysheldonwildcelt
yen_blond

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
deanmichal225

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (+1.5)
designedmachamp

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bruinsfandeangrizzlyjandamlukas33masiove
revrobi281sakalsheldonwildceltyen_blond

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
cepiiczech-slovakduskyfencamachampohlundphoenix.net
romikdrw

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]