Tampa Bay Lightning - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 05. 02. 2010 v 01:30 SEČ
  TBL NYI  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning1:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2010 21:00Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
30. 01. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-ANAAnaheim Ducks1:2sPreviewReviewVideo
28. 01. 2010 01:00Tampa Bay LightningTBL-MTLMontreal Canadiens3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
31. 01. 2010 22:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders2:0PreviewReviewVideo
30. 01. 2010 19:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
29. 01. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
27. 01. 2010 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals2:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders4:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo
04. 02. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
17. 10. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders3:4pPreviewReviewVideo
12. 03. 2008 00:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders8:4PreviewReviewVideo
22. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning1:0PreviewReviewVideo
09. 12. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders2:3pPreviewReviewVideo
02. 11. 2007 00:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning4:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning5523321146140:1635-112-732-2314-12-69-20-55-51W
NYI New York Islanders562333846143:17211-86-533-2314-12-29-21-64-65L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning26141262873:603-62-516-107-31L
NYI New York Islanders26141222871:696-25-116-107-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders3092161872:1035-61-417-134-64L
TBL Tampa Bay Lightning2992051867:1032-50-216-135-51W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz