New York Islanders - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 27. 01. 2010 v 01:00 SEČ
  NYI WSH  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 01. 2010 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals2:7PreviewReviewVideo
24. 01. 2010 01:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils2:4PreviewReviewVideo
22. 01. 2010 01:00New York IslandersNYI-FLAFlorida Panthers2:1sPreviewReviewVideo
20. 01. 2010 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:4PreviewReviewVideo
18. 01. 2010 20:00New York IslandersNYI-NJDNew Jersey Devils4:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 01. 2010 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals2:7PreviewReviewVideo
24. 01. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-PHXPhoenix Coyotes4:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2010 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:6PreviewReviewVideo
20. 01. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2010 21:00Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders5:4sPreviewReviewVideo
31. 10. 2009 00:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders3:4pPreviewReviewVideo
25. 10. 2009 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals2:3pPreviewReviewVideo
02. 04. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders5:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2009 20:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals1:2pPreviewReviewVideo
17. 12. 2008 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals4:5pPreviewReviewVideo
05. 12. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
23. 12. 2007 01:00New York IslandersNYI-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
19. 10. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals513318666195:1436-64-219-3218-6-315-12-39-16W
NYI New York Islanders522329846139:15711-86-530-2214-11-29-18-67-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals2418633697:633-32-18-169-16W
NYI New York Islanders25141122869:626-25-116-97-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals27151233098:803-32-111-165-52W
NYI New York Islanders2791861870:955-61-414-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1797189
CARCAR - BOSBOS15144821
CHICHI - LAKLAK119131314
STLSTL - MTLMTL139101017
NSHNSH - NYINYI22451414
DALDAL - NJDNJD23451415
WPGWPG - FLAFLA8421919
UTAUTA - MINMIN101391019
VGKVGK - OTTOTT3021522
ANAANA - VANVAN2652821
SJSSJS - BUFBUF15152227

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]