New Jersey Devils - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 06. 01. 2006 v 01:30 SEČ
  NJD MTL  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens5:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
01. 01. 2006 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs3:6PreviewReviewVideo
30. 12. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils6:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals7:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2006 01:30New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens5:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2006 01:30Montreal CanadiensMTL-PITPittsburgh Penguins4:6PreviewReviewVideo
01. 01. 2006 02:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2005 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens2:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-MTLMontreal Canadiens3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 11. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens381814642109:1256-62-116-2211-6-27-8-43-73L
NJD New Jersey Devils401718539115:1274-53-219-2111-7-36-11-23-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2111732560:623-32-111-105-51W
MTL Montreal Canadiens1911622461:645-22-07-125-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens197841848:611-40-19-101-92L
NJD New Jersey Devils1961121455:651-21-18-113-73L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

COLCOL-PITPIT5:2(1:2, 3:0, 1:0)Review
ANAANA-BOSBOS2:4(2:0, 0:1, 0:3)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2712917
MTLMTL - BUFBUF18102719
DETDET - SJSSJS414121117
PHIPHI - OTTOTT7718169
CBJCBJ - NYRNYR125131016
CHICHI - DALDAL5224719
NSHNSH - STLSTL15971313
LAKLAK - BOSBOS51114619
UTAUTA - EDMEDM1758423
VGKVGK - PITPIT2731225
MINMIN - CBJCBJ20011
CGYCGY - CARCAR00202

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]