Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 13. 01. 2010 v 01:00 SEČ
  TOR CAR  

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2010 01:30Buffalo SabresBUF-TORToronto Maple Leafs3:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs6:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 01. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 23:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
09. 01. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-COLColorado Avalanche2:1PreviewReviewVideo
08. 01. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
02. 01. 2010 19:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes1:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs6:5sPreviewReviewVideo
07. 11. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs2:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2009 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes0:2PreviewReviewVideo
16. 01. 2009 01:30Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs4:6PreviewReviewVideo
05. 11. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes4:5pPreviewReviewVideo
02. 11. 2008 23:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo
01. 02. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo
16. 01. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes5:4PreviewReviewVideo
19. 12. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo
10. 10. 2007 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes1:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs461531930123:1601-91-223-238-14-57-17-42-83L
CAR Carolina Hurricanes441331726110:1524-73-420-2410-13-33-18-45-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes23101332066:733-33-211-125-52W
TOR Toronto Maple Leafs2281451653:671-51-013-96-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs2471741470:930-40-210-142-84L
CAR Carolina Hurricanes213184644:791-40-29-123-71L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)16:56
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1920019
VANVAN - TORTOR3216316
DALDAL - CBJCBJ2010613
COLCOL - CGYCGY2100118
CARCAR - WPGWPG1711611
WSHWSH - MINMIN674106
PHIPHI - UTAUTA48588

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]