Los Angeles Kings - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 07. 01. 2010 v 18:30 SEČ
  LAK DET  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2010 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:6PreviewReviewVideo
02. 01. 2010 22:00Los Angeles KingsLAK-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2010 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2009 03:30Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 01. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2010 18:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
03. 01. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
01. 01. 2010 01:00Detroit Red WingsDET-COLColorado Avalanche4:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings1:0pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 10. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings5:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
21. 12. 2008 01:00Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings6:4PreviewReviewVideo
27. 10. 2008 17:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
08. 02. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
22. 01. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings6:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2007 02:00Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
10. 03. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings432518350130:1227-35-322-2111-7-214-11-15-53W
DET Detroit Red Wings422121642109:1085-63-328-1413-9-28-12-45-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2213922653:462-21-117-56-42W
LAK Los Angeles Kings1811722262:534-23-28-106-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings25141112868:693-12-114-115-52W
DET Detroit Red Wings2081241656:623-42-211-94-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1695179
CARCAR - BOSBOS14133621
CHICHI - LAKLAK119101313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441214
DALDAL - NJDNJD22341314
WPGWPG - FLAFLA8418917
UTAUTA - MINMIN9129819
VGKVGK - OTTOTT2721521
ANAANA - VANVAN2451720
SJSSJS - BUFBUF13152126

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]