Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 24. 12. 2005 v 01:30 SEČ
  TBL BUF  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 01:00New York RangersNYR-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning6:4PreviewReviewVideo
18. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
16. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-TBLTampa Bay Lightning1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
23. 12. 2005 01:00Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres4:1PreviewReviewVideo
20. 12. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-BUFBuffalo Sabres1:2sPreviewReviewVideo
17. 12. 2005 23:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins4:3PreviewReviewVideo
17. 12. 2005 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres352311147113:1097-13-121-1411-5-112-6-08-21L
TBL Tampa Bay Lightning351814339110:1112-32-312-2310-6-18-8-26-43L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres1711512360:542-10-110-77-33W
TBL Tampa Bay Lightning1710612154:571-11-16-117-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres1812602453:555-03-011-79-11L
TBL Tampa Bay Lightning188821856:541-21-26-124-62L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]