Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 05. 04. 2009 v 01:00 SEČ
  CAR PIT  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
03. 04. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo
29. 03. 2009 00:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2009 00:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
24. 03. 2009 00:30Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 04. 2009 23:00Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins3:2pPreviewReviewVideo
02. 04. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils6:1PreviewReviewVideo
28. 03. 2009 18:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers4:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins2:5PreviewReviewVideo
24. 10. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes4:1PreviewReviewVideo
15. 02. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes4:1PreviewReviewVideo
20. 10. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes4:3sPreviewReviewVideo
06. 10. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins6:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes784335786224:2169-73-543-3524-14-119-21-67-37W
PIT Pittsburgh Penguins774235884245:22612-86-635-4224-16-318-19-57-33W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes382414148104:993-12-022-1610-010W
PIT Pittsburgh Penguins402416348128:1035-33-221-198-23W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes401921638120:1176-61-521-195-52W
PIT Pittsburgh Penguins371819536117:1237-53-414-236-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:0(0:0, -:-, -:-)04:58
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]