Calgary Flames - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 31. 01. 2009 v 03:00 SEČ
  CGY NSH  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2009 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
29. 01. 2009 02:00Calgary FlamesCGY-BUFBuffalo Sabres5:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-CBJColumbus Blue Jackets5:4sPreviewReviewVideo
19. 01. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames6:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2009 18:00Calgary FlamesCGY-PHXPhoenix Coyotes3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2009 03:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
28. 01. 2009 18:30Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators3:5PreviewReviewVideo
20. 01. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-NJDNew Jersey Devils1:3PreviewReviewVideo
18. 01. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-ATLAtlanta Thrashers2:7PreviewReviewVideo
16. 01. 2009 01:30Montreal CanadiensMTL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2009 21:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
07. 11. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators7:6PreviewReviewVideo
24. 10. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:5PreviewReviewVideo
08. 03. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators1:2pPreviewReviewVideo
16. 01. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo
31. 10. 2007 02:30Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators5:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames4:7PreviewReviewVideo
23. 03. 2007 02:00Calgary FlamesCGY-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
09. 03. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames6:3PreviewReviewVideo
16. 01. 2007 00:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CGY Calgary Flames472918458151:1403-41-121-2618-8-311-10-17-32W
NSH Nashville Predators472126342116:1375-32-328-1912-10-19-16-24-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2618833697:731-31-110-169-12W
NSH Nashville Predators22121012454:551-11-116-65-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames21111012254:672-10-011-106-41L
NSH Nashville Predators2591621862:824-21-212-132-81W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]