Washington Capitals - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 07. 11. 2008 v 01:00 SEČ
  WSH CAR  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
05. 11. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-WSHWashington Capitals2:1pPreviewReviewVideo
02. 11. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-WSHWashington Capitals5:0PreviewReviewVideo
29. 10. 2008 00:00Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators4:3sPreviewReviewVideo
26. 10. 2008 02:00Dallas StarsDAL-WSHWashington Capitals5:6pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
05. 11. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes4:5pPreviewReviewVideo
02. 11. 2008 23:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo
01. 11. 2008 20:00Carolina HurricanesCAR-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
31. 10. 2008 01:30St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes0:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 04. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes4:1PreviewReviewVideo
26. 03. 2008 00:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals2:3sPreviewReviewVideo
23. 02. 2008 23:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals6:3PreviewReviewVideo
09. 02. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
01. 12. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals4:3PreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals5:0PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:0PreviewReviewVideo
23. 03. 2007 00:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals4:3PreviewReviewVideo
10. 03. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes127521437:362-20-16-62-2-05-3-25-52W
WSH Washington Capitals115621033:362-21-14-73-1-12-5-15-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals4311616:101-11-10-43-11W
CAR Carolina Hurricanes4220414:140-00-02-22-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes85321023:222-20-14-45-32W
WSH Washington Capitals7251417:261-10-04-32-52L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]