San Jose Sharks - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 30. 10. 2008 v 17:30 SEČ
  SJS DET  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2008 17:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2008 17:30San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
26. 10. 2008 01:30Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2008 01:30Florida PanthersFLA-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-SJSSan Jose Sharks6:7sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2008 17:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2008 17:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings5:4pPreviewReviewVideo
27. 10. 2008 17:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
26. 10. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings5:6sPreviewReviewVideo
25. 10. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo
27. 10. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2007 18:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
08. 05. 2007 03:00San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings0:2PreviewReviewVideo
05. 05. 2007 20:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
02. 05. 2007 18:00San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
30. 04. 2007 18:00San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings2:1PreviewReviewVideo
28. 04. 2007 21:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks0:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks108201633:232-01-06-45-0-03-2-08-22W
DET Detroit Red Wings107321439:333-22-03-72-2-15-1-17-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks55001019:91-00-03-25-05W
DET Detroit Red Wings4221415:141-10-01-32-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings65111024:192-12-02-45-11L
SJS San Jose Sharks5320614:141-01-03-23-21W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ211072110
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]