St. Louis Blues - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 11. 10. 2008 v 02:30 SEČ
  STL NSH  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 10. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
06. 04. 2008 21:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2008 23:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets3:0PreviewReviewVideo
04. 04. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2008 01:30St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 10. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
20. 04. 2008 21:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo
19. 04. 2008 01:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators2:1pPreviewReviewVideo
17. 04. 2008 03:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
15. 04. 2008 01:30Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2008 01:30St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
17. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1pPreviewReviewVideo
22. 01. 2008 00:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 20:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
20. 11. 2007 02:30St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo
18. 11. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:3sPreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:30St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
17. 02. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators1:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]