Calgary Flames - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 31. 01. 2008 v 03:30 SEČ
  CGY SJS  

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks5:4PreviewReviewVideo
23. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings6:1PreviewReviewVideo
17. 01. 2008 02:30Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames2:3sPreviewReviewVideo
16. 01. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2008 03:30Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks5:4PreviewReviewVideo
30. 01. 2008 03:30Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
24. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
23. 10. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2007 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2007 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks7:4PreviewReviewVideo
23. 12. 2006 18:00San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
10. 10. 2006 02:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
04. 03. 2006 18:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks2:0PreviewReviewVideo
06. 02. 2006 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:4PreviewReviewVideo
24. 11. 2005 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
29. 10. 2005 18:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks502822756132:1192-72-533-1711-15-417-7-36-43W
CGY Calgary Flames502525850146:1434-82-330-2012-15-713-10-16-43W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames27121572474:710-70-217-105-52W
SJS San Jose Sharks26111542264:690-40-318-85-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2417733468:502-32-215-98-21W
CGY Calgary Flames23131012672:724-12-113-107-31W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz