Winnipeg Jets - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 19. 03. 2027 v 01:00 SEČ
  WPG SJS  

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 10. 2026 00:00Florida PanthersFLA-WPGWinnipeg Jets5:2PreviewReviewVideo
30. 10. 2026 00:00Tampa Bay LightningTBL-WPGWinnipeg Jets6:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2026 01:00Winnipeg JetsWPG-FLAFlorida Panthers1:5PreviewReviewVideo
26. 10. 2026 00:00Winnipeg JetsWPG-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 02:00Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2026 03:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2026 03:30San Jose SharksSJS-BUFBuffalo Sabres0:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Boston BruinsBOS-SJSSan Jose Sharks6:4PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks2:6PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 04. 2026 02:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks1:6PreviewReviewVideo
01. 03. 2026 22:00San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets2:1pPreviewReviewVideo
08. 11. 2025 04:00San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
25. 02. 2025 01:30Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks2:1pPreviewReviewVideo
18. 12. 2024 04:30San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets3:4PreviewReviewVideo
19. 10. 2024 02:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks8:3PreviewReviewVideo
15. 02. 2024 01:30Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks1:0PreviewReviewVideo
05. 01. 2024 04:30San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2023 04:30San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2023 01:00Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks147611540:475-11-17-73-3-04-3-14-61W
WPG Winnipeg Jets144731134:470-30-07-72-4-12-3-21-98L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks6330616:202-00-03-33-31W
WPG Winnipeg Jets7241516:230-10-03-42-53L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks8431924:273-11-14-44-41L
WPG Winnipeg Jets7232618:240-20-04-32-55L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
28336Winnipeg Jets WPG-SJS San Jose Sharks00000

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1420015
VANVAN - TORTOR3211213
DALDAL - CBJCBJ1510510
COLCOL - CGYCGY1600114
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]