Ottawa Senators - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2025/26)


Začátek zápasu: 13. 10. 2025 v 19:00 SEČ
  OTT NSH  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2025 19:00Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
12. 10. 2025 01:00Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators6:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2025 01:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
02. 05. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs2:4PreviewReviewVideo
30. 04. 2025 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2025 19:00Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators1:4PreviewReviewVideo
12. 10. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-UTAUtah Mammoth2:3pPreviewReviewVideo
10. 10. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
17. 04. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars5:1PreviewReviewVideo
15. 04. 2025 02:00Nashville PredatorsNSH-UTAUtah Mammoth3:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 02. 2025 01:30Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators2:5PreviewReviewVideo
08. 12. 2024 01:00Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
28. 02. 2024 02:00Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
30. 01. 2024 01:00Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
10. 01. 2023 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2022 19:30Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
08. 04. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
30. 03. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators4:1PreviewReviewVideo
26. 02. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators210134:40-10-02-01-0-10-0-01-11L
OTT Ottawa Senators211027:100-00-00-20-0-01-1-01-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators210134:40-10-02-01-11L
OTT Ottawa Senators000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators211027:100-00-00-21-11L
NSH Nashville Predators000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25816Ottawa Senators OTT-NSH Nashville Predators40551827

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
abonentalexander1986amadore77aveomarbluesloverckkvvlkdakan
darth0banedavidprochazkadpfrancoagabe_ukafiganco1golocharl
ignacinanajabkinjamaicaczejoe33juventus1kerry
korikorrlebolacroixmatys1979mirkrumtlpackova.ivet
pargy8petepeterykpetterson76pispetplamenrolinek31
silvia7spalinithajskemenuvojmut17jaja

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitflyers66ica62maly.petkom.beranek

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
gassthojanignac75johnnymachy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77bluesloverdakandilitgabe_ukafiganco1hojan
jabkinjamaicaczekorrlebomaly.petkomatys1979mtlpackova.ivet
petepetterson76rolinek31vojmut

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986aveomarckkvvlkdarth0baneflyers66francoa
gasstcharlica62ignacinanajindrich73johnny
juventus1kerrymachym.beranekmirkrupargy8peteryk
pispetplamensilvia7spalinithajskemenu17jaja

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA2:3(1:2, 1:0, 0:1)Review
DALDAL-NYINYI6:3(2:1, 1:2, 3:0)Review
WPGWPG-MTLMTL1:2(0:0, 0:2, 1:0)Review
NSHNSH-COLCOL6:2(2:0, 3:1, 1:1)Review
VANVAN-MINMIN2:4(0:1, 0:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]