Minnesota Wild - Seattle Kraken (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 20. 03. 2025 v 02:30 SEČ
  MIN SEA  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 03. 2025 02:30Minnesota WildMIN-SEASeattle Kraken4:0PreviewReviewVideo
18. 03. 2025 01:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2025 01:00Minnesota WildMIN-STLSt. Louis Blues1:5PreviewReviewVideo
14. 03. 2025 01:00Minnesota WildMIN-NYRNew York Rangers2:3pPreviewReviewVideo
12. 03. 2025 01:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche2:1sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Seattle Kraken
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 03. 2025 02:30Minnesota WildMIN-SEASeattle Kraken4:0PreviewReviewVideo
19. 03. 2025 01:30Chicago BlackhawksCHI-SEASeattle Kraken2:6PreviewReviewVideo
17. 03. 2025 02:00Seattle KrakenSEA-WPGWinnipeg Jets2:3pPreviewReviewVideo
15. 03. 2025 03:00Seattle KrakenSEA-UTAUtah Mammoth4:2PreviewReviewVideo
13. 03. 2025 03:30Seattle KrakenSEA-MTLMontreal Canadiens5:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2025 04:00Seattle KrakenSEA-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
13. 10. 2024 02:00Minnesota WildMIN-SEASeattle Kraken4:5sPreviewReviewVideo
19. 04. 2024 01:00Minnesota WildMIN-SEASeattle Kraken3:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2024 04:00Seattle KrakenSEA-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
11. 12. 2023 03:00Seattle KrakenSEA-MINMinnesota Wild0:3PreviewReviewVideo
28. 03. 2023 02:00Minnesota WildMIN-SEASeattle Kraken5:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2022 01:00Minnesota WildMIN-SEASeattle Kraken0:4PreviewReviewVideo
23. 04. 2022 02:00Minnesota WildMIN-SEASeattle Kraken6:3PreviewReviewVideo
14. 11. 2021 04:00Seattle KrakenSEA-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild683825581187:1958-50-036-3216-15-222-10-34-61W
SEA Seattle Kraken693034565209:2236-50-029-4016-15-514-19-05-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SEA Seattle Kraken361615537108:1073-50-016-204-61L
MIN Minnesota Wild33161523482:1004-20-020-135-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild352210347105:954-30-016-195-51L
SEA Seattle Kraken331419028101:1163-00-013-204-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25465Minnesota Wild MIN-SEA Seattle Kraken2940523

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
abonentalexander1986banffckkvvlkdarth0banedilitemmett
exxefrancoaganco1glumgolohojancharl
ica62ignacjabkinjarynjuventus1kerrylabush
maly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivetpispetsilvia7spalini
17jaja

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ignac75jindrich73mtlthajskemenu

Tipovali, že vyhraje Seattle Kraken (-1)
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
exxeglumica62lacroixmatys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentalexander1986banffdarth0banedilitemmettfrancoa
ganco1charlignacjabkinjindrich73juventus1kerry
labushmaly.petkom.beranekmtlpackova.ivetpispetsilvia7
spalinithajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]