Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 18. 04. 2024 v 01:00 SEČ
  TBL TOR  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 04. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo
16. 04. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
13. 04. 2024 23:30Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
12. 04. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators2:3sPreviewReviewVideo
10. 04. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 04. 2024 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs6:4PreviewReviewVideo
17. 04. 2024 01:30Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs5:2PreviewReviewVideo
14. 04. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings4:5pPreviewReviewVideo
12. 04. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils5:6PreviewReviewVideo
10. 04. 2024 01:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 04. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
07. 11. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning6:5pPreviewReviewVideo
22. 10. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
30. 04. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs1:2pPreviewReviewVideo
28. 04. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
25. 04. 2023 01:30Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs4:5pPreviewReviewVideo
23. 04. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs3:4pPreviewReviewVideo
21. 04. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning7:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2023 01:30Toronto Maple LeafsTOR-TBLTampa Bay Lightning3:7PreviewReviewVideo
12. 04. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs81462510102299:25713-105-228-5322-15-424-10-66-43L
TBL Tampa Bay Lightning814429896285:2648-83-126-5524-11-520-18-35-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning402411553151:1214-51-111-296-42L
TOR Toronto Maple Leafs412215448156:14110-45-112-295-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs402410654143:1163-60-116-246-41L
TBL Tampa Bay Lightning412018343134:1434-32-015-266-42L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24281Tampa Bay Lightning TBL-TOR Toronto Maple Leafs2462621

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (+1.5)
abonentalexander1986dilitdindaemmettexxeganco1
hojanica62ignac75jarynjoe33juventus1kerry
maly.petkomatys1979m.beranekmtlnightshiftpackova.ivetpetrzel
pispetsilvia7thajskemenu

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoagolojindrich73korimafijapetrsson

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (-1)
ckkvvlkkopy5000

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986ica62mafijam.beraneknightshiftpetrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkdilitdindaemmettexxefrancoa
ganco1hojanjindrich73juventus1kerrykorimaly.petko
matys1979mtlpackova.ivetpetrzelpispetsilvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA2:3(1:2, 1:0, 0:1)Review
DALDAL-NYINYI6:3(2:1, 1:2, 3:0)Review
WPGWPG-MTLMTL1:2(0:0, 0:2, 1:0)Review
NSHNSH-COLCOL6:2(2:0, 3:1, 1:1)Review
VANVAN-MINMIN2:4(0:1, 0:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1495177
CARCAR - BOSBOS12133619
CHICHI - LAKLAK11891212
STLSTL - MTLMTL12610915
NSHNSH - NYINYI19441113
DALDAL - NJDNJD20341213
WPGWPG - FLAFLA7417915
UTAUTA - MINMIN8119718
VGKVGK - OTTOTT2521519
ANAANA - VANVAN2251718
SJSSJS - BUFBUF12142124

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]