Florida Panthers - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 04. 03. 2007 v 01:30 SEČ
  FLA TBL  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2007 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2007 01:30Florida PanthersFLA-DALDallas Stars2:1pPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers5:6sPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 01:30Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins7:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins1:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 03. 2007 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-TBLTampa Bay Lightning4:5sPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-DALDallas Stars1:2pPreviewReviewVideo
25. 02. 2007 23:00Tampa Bay LightningTBL-PITPittsburgh Penguins5:1PreviewReviewVideo
24. 02. 2007 02:00Tampa Bay LightningTBL-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
18. 02. 2007 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning5:4pPreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning4:6PreviewReviewVideo
15. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 23:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2006 02:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo
21. 03. 2006 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:5pPreviewReviewVideo
01. 03. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:8PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning663729474212:20213-410-129-3718-15-119-14-37-31W
FLA Florida Panthers6526391352188:2083-131-730-3518-14-48-25-96-43W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers321814436111:952-40-115-176-42W
TBL Tampa Bay Lightning33181513696:875-14-018-156-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning331914338116:1158-36-111-228-22W
FLA Florida Panthers3382591677:1131-91-615-183-71W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2212321
CGYCGY - SEASEA1069420
BOSBOS - CHICHI2101119
DETDET - STLSTL1048713
NSHNSH - TBLTBL1318515
NYINYI - EDMEDM679515
LAKLAK - BUFBUF1084515
SJSSJS - OTTOTT1822615

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]