Los Angeles Kings - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 10. 01. 2023 v 04:30 SEČ
  LAK EDM  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
08. 01. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-LAKLos Angeles Kings1:5PreviewReviewVideo
06. 01. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo
04. 01. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
31. 12. 2022 22:00Los Angeles KingsLAK-PHIPhiladelphia Flyers2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2023 04:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers6:3PreviewReviewVideo
08. 01. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
06. 01. 2023 03:00Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2023 03:00Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken2:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
15. 05. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings2:0PreviewReviewVideo
13. 05. 2022 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers2:4PreviewReviewVideo
11. 05. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings4:5pPreviewReviewVideo
09. 05. 2022 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers4:0PreviewReviewVideo
07. 05. 2022 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers2:8PreviewReviewVideo
05. 05. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings6:0PreviewReviewVideo
03. 05. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
08. 04. 2022 04:30Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
31. 03. 2022 03:30Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings4:3sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings432314652142:1467-64-114-2912-7-211-7-47-31W
EDM Edmonton Oilers412117345144:1372-30-111-3010-11-211-6-14-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings2112722670:693-21-07-146-41L
EDM Edmonton Oilers23101122280:782-20-15-183-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings2211742672:774-43-17-156-42W
EDM Edmonton Oilers1811612364:590-10-06-126-43W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22224Los Angeles Kings LAK-EDM Edmonton Oilers161014331

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
alexander1986amadore77dindaemmettganco1golohojan
charlica62kerrymaly.petkomatys1979petepetrsson
petterson76twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
exxefrancoajindrich73juventus1m.beranekmibdevilsmtl
ondonpackova.ivetsilvia7

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentckkvvlkctibor88dilitflyers66funesgasst
higuainignac75jarynkrab88lacroixmoognkono2011

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986petterson76silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77ckkvvlkctibor88dilitdindaemmett
flyers66francoafunesganco1gassthiguainhojan
charlica62jindrich73juventus1kerrykrab88maly.petko
matys1979m.beranekmibdevilsmtlnkono2011ondonpackova.ivet
petepetrssontwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:3(0:3, -:-, -:-)13:00
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]