Montreal Canadiens - Seattle Kraken (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 10. 01. 2023 v 01:30 SEČ
  MTL SEA  

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2023 01:30Montreal CanadiensMTL-SEASeattle Kraken0:4PreviewReviewVideo
08. 01. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-STLSt. Louis Blues5:4PreviewReviewVideo
06. 01. 2023 01:00Montreal CanadiensMTL-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-MTLMontreal Canadiens6:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2022 22:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens9:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Seattle Kraken
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 01. 2023 01:30Montreal CanadiensMTL-SEASeattle Kraken0:4PreviewReviewVideo
08. 01. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-SEASeattle Kraken4:8PreviewReviewVideo
06. 01. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-SEASeattle Kraken1:5PreviewReviewVideo
04. 01. 2023 03:00Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken2:5PreviewReviewVideo
02. 01. 2023 02:00Seattle KrakenSEA-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 12. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-MTLMontreal Canadiens2:4PreviewReviewVideo
13. 03. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-SEASeattle Kraken3:4sPreviewReviewVideo
27. 10. 2021 04:00Seattle KrakenSEA-MTLMontreal Canadiens5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SEA Seattle Kraken382212448139:1224-40-115-2310-8-212-4-26-44W
MTL Montreal Canadiens401621335109:1527-34-018-228-10-08-11-32-81W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SEA Seattle Kraken2010822261:613-20-09-116-41W
MTL Montreal Canadiens1881001651:704-02-05-133-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SEA Seattle Kraken1812422678:611-20-16-126-43W
MTL Montreal Canadiens2281131958:823-32-013-92-86L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22223Montreal Canadiens MTL-SEA Seattle Kraken10723529

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
alexander1986amadore77emmettflyers66ignac75kerrylacroix
matys1979mtlpetrsson

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88francoagolojuventus1krab88ondonsilvia7

Tipovali, že vyhraje Seattle Kraken (+1.5)
abonentckkvvlkdilitdindaexxefunesganco1
gassthiguainhojancharlica62jarynjindrich73
maly.petkom.beranekmibdevilsmoognkono2011packova.ivetpete
petterson76twister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986ckkvvlkganco1nkono2011silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77ctibor88dilitdindaemmettflyers66
francoafunesgassthiguainhojancharlica62
jindrich73juventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979m.beranek
mibdevilsmtlondonpackova.ivetpetepetrssonpetterson76
twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-FLAFLA5:3(2:1, 1:2, 2:0)Review
NJDNJD-OTTOTT1:4(0:0, 0:2, 1:2)Review
MINMIN-VGKVGK4:2(3:0, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15711918
CBJCBJ - FLAFLA1112101018
MTLMTL - BUFBUF1994720
CARCAR - WSHWSH2373918
PHIPHI - SEASEA61214423
NYRNYR - TBLTBL98151117
OTTOTT - STLSTL3013721
NYINYI - VANVAN3013623
CHICHI - PITPIT5324224
WPGWPG - MINMIN314171214
DALDAL - COLCOL710151116
NSHNSH - VGKVGK56201413
UTAUTA - TORTOR2086621
ANAANA - CGYCGY3113919
LAKLAK - EDMEDM7719820
SJSSJS - BOSBOS121110720

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]