Ottawa Senators - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 19. 01. 2022 v 01:00 SEČ
  OTT BUF  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo
16. 01. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-OTTOttawa Senators4:6PreviewReviewVideo
14. 01. 2022 03:00Calgary FlamesCGY-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
02. 01. 2022 01:00Toronto Maple LeafsTOR-OTTOttawa Senators6:0PreviewReviewVideo
19. 12. 2021 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo
17. 01. 2022 19:00Buffalo SabresBUF-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
16. 01. 2022 01:00Detroit Red WingsDET-BUFBuffalo Sabres4:0PreviewReviewVideo
14. 01. 2022 02:00Nashville PredatorsNSH-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
12. 01. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-TBLTampa Bay Lightning1:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 02. 2020 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres7:4PreviewReviewVideo
29. 01. 2020 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:5PreviewReviewVideo
24. 12. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
05. 04. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2019 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:0PreviewReviewVideo
03. 11. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators9:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2018 00:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres4:2PreviewReviewVideo
05. 04. 2018 01:30Buffalo SabresBUF-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
09. 03. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres38112072998:1333-72-119-196-11-35-9-42-82L
OTT Ottawa Senators31111822489:1122-21-015-165-9-06-9-26-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres2061131552:681-31-110-101-98L
OTT Ottawa Senators145901039:511-00-07-73-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators176921450:611-21-08-95-52W
BUF Buffalo Sabres185941446:652-41-09-93-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20868Ottawa Senators OTT-BUF Buffalo Sabres30041316

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkctibor88dilitdindaelguaje
emmettflyers66francoafunesglumgolohojan
ica62joe33juventus1kerrykrab88maly.petkom.beranek
nuovacchinniondonpackova.ivetpetrssonpetterson76silvia7tatulda
twisterwilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
charljarynmatys1979moog

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dilitelguajeemmetthojanjuventus1krab88matys1979
m.beranekmoogpetterson76silvia7tatuldatwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentckkvvlkctibor88dindaflyers66francoafunes
glumcharlica62kerrymaly.petkonuovacchinniondon
packova.ivetpetrsson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ17107199
CARCAR - BOSBOS15154921
CHICHI - LAKLAK119141315
STLSTL - MTLMTL1310101117
NSHNSH - NYINYI23451415
DALDAL - NJDNJD24451416
WPGWPG - FLAFLA84221019
UTAUTA - MINMIN111391020
VGKVGK - OTTOTT3022523
ANAANA - VANVAN2752822
SJSSJS - BUFBUF15153228

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]