Los Angeles Kings - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2020/21)


Začátek zápasu: 07. 03. 2021 v 03:00 SEČ
  LAK STL  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo
06. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
04. 03. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
28. 02. 2021 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
27. 02. 2021 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:3pPreviewReviewVideo
06. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
04. 03. 2021 03:30Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2021 04:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues4:5PreviewReviewVideo
28. 02. 2021 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues6:7PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 03. 2021 03:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues2:3pPreviewReviewVideo
25. 02. 2021 03:30St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
23. 02. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings0:3PreviewReviewVideo
25. 01. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings3:6PreviewReviewVideo
24. 01. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2019 04:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2019 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings5:2PreviewReviewVideo
08. 03. 2019 04:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues0:4PreviewReviewVideo
21. 01. 2019 22:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues4:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings0:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues2414823078:754-21-211-134-6-210-2-06-44W
LAK Los Angeles Kings229852364:621-51-110-123-3-46-5-16-44L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings103341030:280-40-15-53-72L
STL St. Louis Blues124621032:401-20-25-73-73L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues1210202046:353-01-06-69-14W
LAK Los Angeles Kings126511334:341-11-05-75-52L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
19611Los Angeles Kings LAK-STL St. Louis Blues48242211

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
francoahromejetsnuovacchinni

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
goloica62jakubsichtajarynjurcalumumatys1979
packova.ivet

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentamadore77benourdesspidilitdindadumas
dwarffargoflyers66forward01funeshojanjirik19
juventus1kerrykrab88maly.petkom.beranekmtlpete
petrssonrockysilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
dilitdindadumasforward01francoafuneshojan
jakubsichtajetsjirik19jurcakorikrab88maly.petko
matys1979m.beranekmtlnuovacchinnipackova.ivetpetrssonrocky
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77benourdwarffargoflyers66hrome
ica62juventus1kerrylumu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1695179
CARCAR - BOSBOS14133621
CHICHI - LAKLAK119101313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441214
DALDAL - NJDNJD22341314
WPGWPG - FLAFLA8418917
UTAUTA - MINMIN9129819
VGKVGK - OTTOTT2721521
ANAANA - VANVAN2451720
SJSSJS - BUFBUF13152126

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]