Boston Bruins - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 04. 11. 2005 v 01:00 SEČ
  BOS FLA  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2005 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
02. 11. 2005 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
30. 10. 2005 01:00Boston BruinsBOS-NJDNew Jersey Devils4:5sPreviewReviewVideo
28. 10. 2005 01:00Boston BruinsBOS-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
27. 10. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2005 01:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
02. 11. 2005 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers5:4pPreviewReviewVideo
01. 11. 2005 01:30Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2005 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers5:4pPreviewReviewVideo
26. 10. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 10. 2005 01:00Florida PanthersFLA-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers136521432:351-20-08-54-1-02-4-24-63L
BOS Boston Bruins145541447:511-40-23-112-2-13-3-33-72L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers5410812:90-00-04-14-12W
BOS Boston Bruins5221516:150-10-12-32-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins9333931:361-30-11-83-65L
FLA Florida Panthers8242620:261-20-04-42-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2212321
CGYCGY - SEASEA1069420
BOSBOS - CHICHI2101119
DETDET - STLSTL1048713
NSHNSH - TBLTBL1318515
NYINYI - EDMEDM679515
LAKLAK - BUFBUF1084515
SJSSJS - OTTOTT1822615

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]