Nashville Predators - Arizona Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 24. 12. 2019 v 02:00 SEČ
  NSH ARI  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2019 01:00Boston BruinsBOS-NSHNashville Predators3:4pPreviewReviewVideo
20. 12. 2019 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo
18. 12. 2019 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators3:8PreviewReviewVideo
17. 12. 2019 01:00New York RangersNYR-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Arizona Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2PreviewReviewVideo
23. 12. 2019 01:00Detroit Red WingsDET-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
20. 12. 2019 03:30Arizona CoyotesARI-MINMinnesota Wild5:8PreviewReviewVideo
18. 12. 2019 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes2:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2019 02:00Arizona CoyotesARI-NJDNew Jersey Devils1:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 10. 2019 04:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
06. 02. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes0:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators2:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
05. 01. 2018 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators3:2pPreviewReviewVideo
21. 03. 2017 01:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2016 02:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators4:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2016 03:00Arizona CoyotesARI-NSHNashville Predators3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ARI Arizona Coyotes382113446110:967-45-221-178-9-113-4-36-41W
NSH Nashville Predators351712640123:1143-61-213-229-6-48-6-25-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators199642264:591-41-19-103-71L
ARI Arizona Coyotes188911752:481-11-19-94-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ARI Arizona Coyotes2013432958:486-34-112-87-33W
NSH Nashville Predators168621859:552-20-14-125-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18588Nashville Predators NSH-ARI Arizona Coyotes1913122810

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
amadore77benourdiliterhy37hojanignac75kinghans
korikrab88matys1979milan49moogondonpaul68
petrssonputenkaroco888silvia7vohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
abonentckkvvlkfuneshromejarynjuventus1maly.petko
m.beranekmilan52milan66packova.ivetpetterson76rocky

Tipovali, že vyhraje Arizona Coyotes (-1)
desspidindaforward01golocharljoe33kerry
mtlolda1987pasta82peter_bondratwister

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77benourdiliterhy37forward01funeshrome
charljuventus1kinghanskorikrab88maly.petkomatys1979
m.beranekmilan49milan52milan66olda1987pasta82paul68
petrssonpetterson76putenkarockysilvia7twistervohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentcairns.33dindahojankerrymoogmtl
ondonpackova.ivetroco888

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-ANAANA5:2(1:0, 3:0, 1:2)Review
PHIPHI-COLCOL3:2(1:0, 1:1, 1:1)Review
TORTOR-SJSSJS3:1(0:1, 1:0, 2:0)Review
UTAUTA-PITPIT5:4(2:1, 2:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]