Dallas Stars - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 20. 03. 2019 v 01:30 SEČ
  DAL FLA  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 03. 2019 01:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2019 00:00Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks2:3sPreviewReviewVideo
16. 03. 2019 01:00Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights1:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 01:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
13. 03. 2019 00:00Buffalo SabresBUF-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 03. 2019 01:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers4:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2019 02:00Anaheim DucksANA-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2019 21:00Los Angeles KingsLAK-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo
15. 03. 2019 03:30San Jose SharksSJS-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo
10. 03. 2019 22:00Florida PanthersFLA-DETDetroit Red Wings6:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2019 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
24. 01. 2018 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo
15. 11. 2017 01:30Florida PanthersFLA-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo
05. 03. 2017 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
01. 01. 2017 02:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers1:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2015 02:00Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers2:6PreviewReviewVideo
18. 10. 2015 01:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
06. 03. 2015 01:30Florida PanthersFLA-DALDallas Stars3:4sPreviewReviewVideo
14. 02. 2015 02:30Dallas StarsDAL-FLAFlorida Panthers2:0PreviewReviewVideo
06. 04. 2014 23:00Florida PanthersFLA-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars723729680181:1786-60-145-2721-12-316-17-36-42L
FLA Florida Panthers7232281276234:24210-123-622-5018-12-614-16-64-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars362112345101:832-30-121-155-53L
FLA Florida Panthers361812642123:1045-61-114-226-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars36161733580:954-30-024-126-44W
FLA Florida Panthers361416634111:1385-62-58-285-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17784Dallas Stars DAL-FLA Florida Panthers321211819

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
abonentavalancheaveomarbenourburneyckkvvlkdave81
dilitdindaforward01golohojanignac75joe33
juventus1kerrykinghanslacroixlkwfahrermachymaly.petko
m.beranekmilan49milan52moogondisondr0idpackova.ivet
pasta82paul68petterson76silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
desspifrancoafuneshromecharlinanajaryn
korimtlondonpetrssonpopelka

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
matys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentburneyckkvvlkdave81dilitfrancoafunes
hromemachymaly.petkomatys1979m.beranekmtlondis
packova.ivetpasta82petesilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
avalanchebenourdindaforward01hojancharljaryn
joe33juventus1kerrykinghansmilan49milan52moog
ondonondr0idpaul68petrssonpetterson76

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG6:4(1:1, 4:0, 1:3)Review
PITPIT-UTAUTA3:4p(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)Review
CARCAR-CBJCBJ3:2(1:0, 1:0, 1:2)Review
DETDET-CHICHI4:1(0:1, 1:0, 3:0)Review
STLSTL-BOSBOS4:1(1:1, 2:0, 1:0)Review
NSHNSH-WSHWSH3:4(1:1, 1:2, 1:1)Review
DALDAL-MTLMTL2:5(1:3, 1:1, 0:1)Review
MINMIN-NYINYI3:4p(1:1, 1:1, 1:1, 0:1)Review
ANAANA-BUFBUF6:7(3:3, 0:2, 3:2)Review
LAKLAK-OTTOTT6:5p(1:1, 4:0, 0:4, 1:0)Review
SJSSJS-VANVAN3:2(0:1, 0:1, 3:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
VGKVGK - NJDNJD24641020
FLAFLA - WPGWPG2312421
CGYCGY - SEASEA10610421
BOSBOS - CHICHI2201120
DETDET - STLSTL1058714
NSHNSH - TBLTBL1418615
NYINYI - EDMEDM6710516
LAKLAK - BUFBUF1094615
SJSSJS - OTTOTT1922616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]