Los Angeles Kings - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 02. 2018 v 04:30 SEČ
  LAK DAL  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-LAKLos Angeles Kings3:4PreviewReviewVideo
20. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 19:00Buffalo SabresBUF-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2018 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2018 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:0PreviewReviewVideo
19. 02. 2018 02:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2018 02:30Dallas StarsDAL-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 22:00Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks0:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2018 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings0:3PreviewReviewVideo
10. 01. 2017 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars4:6PreviewReviewVideo
24. 12. 2016 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
21. 10. 2016 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:4pPreviewReviewVideo
02. 04. 2016 22:00Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
16. 03. 2016 01:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
20. 01. 2016 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2014 02:00Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings5:4PreviewReviewVideo
14. 11. 2014 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo
05. 11. 2014 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars603422472179:1597-44-226-3421-9-113-13-36-42L
LAK Los Angeles Kings603322571174:1498-52-032-2814-9-319-13-26-43W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars31219143102:733-13-014-176-41W
LAK Los Angeles Kings2614933176:614-31-013-135-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings34191324098:884-21-019-156-43W
DAL Dallas Stars29131332977:864-31-212-175-52L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16239Los Angeles Kings LAK-DAL Dallas Stars262252912

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (-1)
abonentbandy77benourctibor88funesgolocharl
jarynjeff73joe33juventus1krko69lacroixmari
mik848milan52mojmir67mtlnavarowskiondonpackova.ivet
paul68popelkataurusulmikvohajs

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14belo26dave81dilitdindafrancoa
hojanica62ignac75inanaindian3kinghanskori
krab88maly.petkom.beranekmilan49petterson76putenkarichkob
silvia7

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
kerrylukinmatys1979milan66pasta82

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14belo26benourctibor88dilit
dindafrancoahojancharlica62indian3kerry
kinghanskorikrab88matys1979m.beranekmik848milan52
mojmir67pasta82paul68petterson76putenkasilvia7taurus
vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
dave81funesjeff73juventus1lacroixmaly.petkomari
milan49mtlondonpackova.ivetrichkob

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
EDMEDM-CGYCGY4:0(1:0, 1:0, 2:0)Review
COLCOL-NJDNJD5:2(0:1, 1:0, 4:1)Review
SEASEA-TORTOR5:4(1:1, 3:1, 1:2)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2420321
PITPIT - UTAUTA1285518
CARCAR - CBJCBJ2501816
DETDET - CHICHI2411519
STLSTL - BOSBOS48141212
NSHNSH - WSHWSH1169617
DALDAL - MTLMTL18621311
MINMIN - NYINYI2410617
ANAANA - BUFBUF9106816
LAKLAK - OTTOTT1817914
SJSSJS - VANVAN2203123
VGKVGK - NJDNJD1544714

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.COLManson- dolní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]