Boston Bruins - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 14. 02. 2018 v 01:00 SEČ
  BOS CGY  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-BOSBoston Bruins3:5PreviewReviewVideo
11. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
08. 02. 2018 02:00New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:6PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-BOSBoston Bruins2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames5:2PreviewReviewVideo
12. 02. 2018 01:00New York IslandersNYI-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2018 01:00New York RangersNYR-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
09. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2018 02:30Chicago BlackhawksCHI-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2017 02:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins2:5PreviewReviewVideo
26. 11. 2016 01:30Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames1:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2016 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames2:1PreviewReviewVideo
05. 12. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins5:4pPreviewReviewVideo
06. 03. 2015 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames3:4sPreviewReviewVideo
17. 02. 2015 03:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins4:3pPreviewReviewVideo
18. 12. 2013 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames2:0PreviewReviewVideo
11. 12. 2013 03:30Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
06. 01. 2012 01:00Boston BruinsBOS-CGYCalgary Flames9:0PreviewReviewVideo
23. 02. 2011 03:00Calgary FlamesCGY-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins543412876180:1314-83-229-2518-7-416-5-48-21W
CGY Calgary Flames562919866159:1599-82-530-2613-13-316-6-54-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins2918744093:691-41-017-127-31L
CGY Calgary Flames29131332980:904-31-114-154-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CGY Calgary Flames2716653779:695-51-416-117-31W
BOS Boston Bruins2516543687:623-42-212-139-17W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16163Boston Bruins BOS-CGY Calgary Flames571011539

Tipovali, že vyhraje Boston Bruins (+1.5)
abonentaveomarbandy77barsa14barybelo26benour
bizonekckkvvlkctibor88dave81detredwingdilitdinda
emmettgolohojancharlignac75inanajaryn
jindrich73jjaarroojoe33juventus1keffykerrykinghans
krab88lacroixlavinamarimatys1979m.beranekmik848
milan49milan52mtlnirvanaczondisondonpackova.ivet
pasta82paul68petepeter_bondrapetterson76pixiepopelka
putenkarichkobsilvia7spartik1893taurusulmikvohajs
xamax

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
francoafuneskorimaly.petkomilan66milda18mojmir67
navarowskipetrssonrocky

Tipovali, že vyhraje Calgary Flames (-1)
gajdy38

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
belo26ctibor88funesgajdy38charlmatys1979m.beranek
nirvanaczondispaul68peter_bondrapetrssonsilvia7taurus
vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbandy77barsa14barybenourckkvvlkdave81
detredwingdilitdindaemmettfrancoahojaninana
jindrich73jjaarroojuventus1kerrykinghanskorikrab88
maly.petkomarimik848milan49milan52milan66milda18
mojmir67mtlnavarowskiondonpackova.ivetpasta82petterson76
putenkarichkobrockyspartik1893

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ18107209
CARCAR - BOSBOS15164922
CHICHI - LAKLAK119151415
STLSTL - MTLMTL1410101118
NSHNSH - NYINYI24451515
DALDAL - NJDNJD25451516
WPGWPG - FLAFLA84231020
UTAUTA - MINMIN111491021
VGKVGK - OTTOTT3122524
ANAANA - VANVAN2852823
SJSSJS - BUFBUF15163229

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]